Epifanes Interimcoat+ Antifouling primer
Epifanes interimcoat is een twee componenten antifouling primer met goede hechtingseigenschappen en slagvastheid. Universeel overschilderbaar na slechts 8 uur met alle type bottomcoats en antifoulings. Al na 8 uur bij 20°C overschilderbaar met Epifanes Copper-Cruise.
Toepassingen van Epifanes Interimcoat+
Epifanes Interimcoat+ is een epoxy primer die zorgt voor optimale hechting van antifoulinglagen op ondergronden zoals kaal polyester en bestaande epoxy coatings. Geschikt voor gebruik onder de waterlijn. Deze primer droogt snel, is slagvast en kan na minimaal 8 uur en maximaal 7 dagen worden overgeschilderd met alle gangbare antifoulings. Voor langere wachttijden is schuren en reinigen vereist.
Verwerking van Epifanes Interimcoat+
Voor een optimaal resultaat breng je Epifanes Interimcoat+ aan met een langharige (nylon) kwast, roller of spuitapparatuur. Vermijd verwerking in direct zonlicht, bij harde wind of met te grote temperatuurverschillen tussen ondergrond, product en omgeving. Zorg voor voldoende ventilatie tijdens het aanbrengen en drogen.
Let op: Niet nat-in-nat verwerken en vermijd een te dikke laag om zakkers en verlengde droogtijden te voorkomen.
Verwerkingscondities:
Temperatuur: 12–28°C
Relatieve luchtvochtigheid: 50–75%
Ondergrond: minimaal 3°C boven het dauwpunt
Mengverhouding:
In volume: 100:25
In gewicht: 100:14
Inductietijd: 15 minuten na mengen
Potlife bij 20°C: ca. 2–3 uur
Verdunning: Epifanes D-601 (max. 10%)
Overschilderbaar met antifoulings Epifanes Copper-Cruise.